Mesaj gönder
aboutus

Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd.

Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd. Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd. Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: YUBEİ SERAMİKLERİ
No. Çalışanları: 30~50
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

   Jiangsu YuBei Ceramic Co., Ltd., yüksek kaliteli endüstriyel seramikler üreten profesyonel bir üreticidir.Müşteriler için çeşitli özel yapısal seramikler yapmamızı sağlayan çok çeşitli üretim ekipmanlarına sahibiz.

 

Fabrikamız ağırlıklı olarak Alümina seramikler, Zirkonya seramikler ve Silisyum karbür seramikler gibi bazı gelişmiş teknik seramik malzemeler üretmektedir. Tüm ürünler çizimlere veya örneklere göre özelleştirilebilir.

 

Bu malzemelerin her birinin kendine özgü ve mükemmel performansları vardır, bu nedenle aşınmaya dayanıklı, korozyona dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı yapılı seramik çeşitleri haline getirilebilirler.Seramik ürünler, petrol, kimya endüstrisi, yeni enerji, makine, yarı iletken elektronik, tıbbi bakım endüstrisi, ulusal savunma ve askeri sanayi vb.

 

Her zaman hizmet hedefi olarak "rehber olarak pazar, merkez olarak müşteri" ye bağlı kalıyoruz, tüm müşterilerimize tüm kalbimizle kaliteli ürünler ve tatmin edici hizmet sunuyoruz.Dünya çapındaki arkadaşlara rehberlik ve işbirliği için fabrikamıza hoş geldiniz!!

 

Çin Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

Ticaret şirketimiz Shanghai YUBEI Precision Ceramics Co., Ltd. 2012 yılında kurulmuştur. İç ve ihracat ticaret işinde uzmanız, ağırlıklı olarak alümina seramikler, zirkonya seramikler, silisyum karbür seramikler, silisyum nitrür seramikler, vb. dahil olmak üzere endüstriyel seramik çeşitleriyle ilgileniyoruz. .

 

2017 yılında fabrikamız Jiangsu YUBEI Ceramics Co., Ltd. kuruldu.Artık yeşil preslemeden sinterlemeye ve işlemeye kadar tam bir üretim hattına sahibiz, tüm bu süreçleri bağımsız olarak yapabiliriz.Ürünlerin kalitesi kontrol edilebilir ve garanti edilebilir.

 

Kaliteli ürünler ve iyi hizmet nedeniyle müşterilerimizin güvenini kazandık.Tüm sorularınız memnuniyetle karşılanır, bu da iş ortaklarınız ve arkadaşlarınız olma şansına sahip olmamızı sağlar.

 

Çin Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

 Size tatmin edici hizmet sunabilecek ve sorularınızı profesyonelce cevaplayabilecek profesyonel bir satış ekibimiz var, bizimle kolay ve rahat iletişim kurabilirsiniz.

 

1. 11 yıllık deneyimli seramik firması

 

2. Ürünler çizimlere veya örneklere göre özelleştirilebilir

 

3. Sorular 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

 

4. Kopyalama hakkınızı korumak için gizlilik sözleşmesi imzalanabilir.

 

5. Üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun fiyat ve tam üretim hatları

 

6. Tüm ürünlerin standartları karşılayacağına söz vermek için kesinlikle QC ekibi

 

7. Ürünlerin nakliye sırasında güvenliğini sağlamak için kırılgan olmayan paket

 

Çin Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Endüstriyel seramik işinde 10 yıldan fazla profesyonel teknisyen ekibimiz var.Tüm ürünler kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.Web sitemizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz ve bize gereksinimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı gönderin, böylece size iyi fiyatlar ve hizmetler sunabiliriz!

Çin Jiangsu Yubei Ceramics Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri